Upratovanie obcí

Upratovanie obcí

Keď aj slnko zasvieti, hneď sa pracuje o čosi lepšie.
Vďaka niekoľkým desiatkam našich občanov a dobrovoľníkov sa opäť po roku podarilo vyčistiť náš chotár.

Veľký kontajner sa zaplnil naozaj rýchlo a aj okolie Domu smútku je opäť o niečo čistejšie. Upratovalo sa, okopávalo či maľovalo, všetko preto aby sa nám tu lepšie žilo

Tri hodinky ubehli ako voda a na záver sme sa spoločne pohostili chutným divinovým gulášom, sladkými koláčikmi a šiškami s penou. 

Pán starosta sa všetkým poďakoval v prípitku a ženám venoval ako malé poďakovanie tulipán. 

Ďakujeme všetkým, ktorí venovali svoj vzácny čas pre našu obec a priložili ruku k dielu.

Veľmi si to vážime. 

Fotografie vyhotovil: Ján Genserek.

Dátum vloženia: 15. 6. 2026 14:48
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 6. 2026 14:54
Autor: Správca Webu

hore